NELJAPÄEVAL, 12.08.2021

11.50-16.00 RAHVUSVAHELINE KONVERENTS "SUVISELT PUHKPILLIMUUSIKAST" I PÄEV

EESTI RAHVA MUUSEUMIS HURDA SAALIS, OSALISELT ESINEVAD ETTEKANDJAD VEEBIS


11.50     ESINEVAD MARGUS KASEMAA (EESTI)

FESTIVALI KUNSTILINE JUHT, ORGANISAATOR, DIRIGENT, ÕPETAJA JA MEESKOND

AVASÕNAD, KONVERENTSI JA FESTIVALI TUTVUSTAMINE  


12.00     ESINEB REET SUKK  (EESTI) 

G. OTSA NIM. TALLINNA MUUSIKAKOOLI ÕPPEJÕUD, MUUSIK, KULTUURITEGELANE


12.15  ESINEB VALDO RÜÜTELMAA (EESTI)

DIRIGENT, EPÜ VASTUTAV SEKRETÄR, ÕPETAJA, KULTUURITEGELANE, LAULUPIDUDE ÜLDJUHT


12.30  ESINEB PRIIT SONN (EESTI) 

H. ELLRI NIM. TARTU MUUSIKAKOOLI ÕPPEJÕUD, DIRIGENT, MUUSIK, KULTUURITEGELANE, LAULUPIDUDE

 ÜLDJUHT


12.45  ESINEB SPODRIS KACANS (LÄTI)    

ÕPPEJÕUD, DIRIGENT, MUUSIK, KULTUURITEGELANE  


13.00    ESINEB NATALIA VLADIMIROVNA BATERINA (VENEMAA) 

ÕPPEJÕUD, MUUSIKATEADLANE TEENELINE KULTUURITEGELANE               


13.13  ESINEB HEIKI LAANEMAA (EESTI) 

KIRJASTAJA, ORKESTRIMUUSIKA SEADJA        


13.30  KOHVIPAUS ERMi RESTORANIS  (LÕUNAKONTSERT)


14.00    ESINEB PROFESSOR MIROSLAV KORDOVSKI (POOLA)    

ÕPPEJÕUD, DIRIGENT, MUUSIK, KULTUURITEGELANE, FESTIVALIDE KORRALDAJA      


14.15 ESINEB AIVAR KASESTE  (EESTI)

OOPERILAULJA, ÕPPEJÕUD, KIRJASTAJA, MUUSIKATEGELANE           


14.30 ESINEB OLEKSEI DEMEC`ENKO (LÄTI) 

MUUSIKATEADLANE, ÕPPEJÕUD, MUUSIKATEGELANE, KORRALDAJA        


14.45 ESINEB LAZUKOV VLADIMMIR (VENEMAA)      

DIRIGENT, MUUSIKATEADLANE, ÕPPEJÕUD, MUUSIKATEGELANE, KORRALDAJA       


15.00 ESINEB DOTSENT AAVO OTS (EESTI)

DIRIGENT, EMTA ÕPPEJÕUD, MUUSIKATEGELANE, FESTIVALIDE KORRALDAJA,  TROMPETIST, 

 PUHKPILLIORKESTRITE JA ANSMBLITE LOOJA, PALJUDE FESTIVALIDE JA KURSUSTE KUNSTILINE JUHT,

 LAULUPIDUDE ÜLDJUJHT     


15.15  ESINEB VALERIS S`ESTILOVSKIS (LÄTI) DIRIGENT, MUUSIK, ÕPPEJÕUD, KORRALDAJA                                                                                                                                                                                      

15.30     ESINEVAD MARGUS KASEMAA (EESTI) JA MEESKOND

LÕPPSÕNAD, KONVERENTSI JA FESTIVALI TUTVUSTAMINE  


REEDEL, 13.08.2021

11.50-16.00 RAHVUSVAHELINE KONVERENTS "SUVISELT PUHKPILLIMUUSIKAST" II PÄEV

EESTI RAHVA MUUSEUMIS HURDA SAALIS, OSALISELT ESINEVAD ETTEKANDJAD VEEBIS


11.50    ESINEVAD MARGUS KASEMAA (EESTI)   

FESTIVALI KUNSTILINE JUHT, ORGANISAATOR, DIRIGENT, ÕPETAJA JA MEESKOND         

AVASÕNAD, KONVERENTSI JA FESTIVALI TUTVUSTAMINE  


12.00  ESINEVAD MARGUS PEETER (EESTI)  ERSO MUUSIK, ÕPETAJA, KORRALDAJA, KULTUURITEGELANE JA 

VERNER MÖLDER (EESTI) DIRIGENT, MUUSIK, KORRALDAJA, MUUSIKATEGELANE, ÕPETAJA 


12.15 ESINEB KAIDO OTSING (EESTI)

TARTU I MK DIREKTOR, DIRIGENT, MUUSIK, PALJUDE FESTIVALIDE, ANSAMBLITE LOOJA, ÕPPEJÕUD, 

MUUSIKA- JA KULTUURITEGELELANE, FESTIVALI "MÜRTSUB PILL" KAASASUTAJA


12.30 ESINEB JANOS` KRCME`RI (UNGARI) 

DIRIGENT, MUUSIKA- JA KULTUURITEGELANE, ÕPPEJÕUD, FESTIVALIDE ASUTAJA JA KUNSTILINE JUHT  


12.45  ESINEB MAESTRO NICOLA DI CERBO (ITAALIA) 

DIRIGENT, MUUSIKA- JA KULTUURITEGELANE, ÕPPEJÕUD, FESTIVALIDE ASUTAJA JA KUNSTILINE JUHT


13.00 ESINEB LIMERICK REED AND BRASS BANDI ESINDAJA (IIRIMAA)

DIRIGENT, MUUSIKA- JA KULTUURITEGELANE, ÕPPEJÕUD,
 FESTIVALIDE ORGANISAATOR, MUUSIK


13.15 ESINEB PROFESSOR PEETER SARAPUU (EESTI) 

EMTA ÕPPEJÕUD, ERSO MUUSIK, MUUSIKA- JA KULTUURITEGELANE, PALJUDE TIPPANSAMBLITE 

JA ORKESTRITE LIIGE, MUUSIKA- JA PILLIMÄNGUÕPETAMISE AKTIIVNE ARENDAJA  


13.30 KOHVIPAUS ERMi RESTORANIS (LÕUNAKONTSERT) 


14.00    ESINEB PROFESSOR JANIS PURINS (LÄTI) 

LRKONSERVATOORIUMI ÕPPEJÕUD, DIRIGENT, MUUSIKA- JA KULTUURITEGELANE,  TROMPETIST, 

FESTIVALIDE JA KONVERENTSIDE ALGATAJA JA KORRALDAJA 


14.15 DARIUS LEDZION (POOLA) DIRIGENT, ÕPPEJÕUD, MUUSIKA- JA KULTUURITEGELANE, MUUSIK,

FESTIVALIDE JA KONVERENTSIDE ALGATAJA JA KORRALDAJA 


14.30 KAIDO KIVI (EESTI) DIRIGENT, EPÜ JUHATUSE ESIMEES, ÕPETAJA,  MUUSIKA- JA KULTUURITEGELANE,

MUUSIK, FESTIVALIDE JA KONVERENTSIDE ALGATAJA JA KORRALDAJA


14.45 VALDIMIR SKOLNÕI (LEEDU) 

DIRIGENT, ÕPPEJÕUD,  MUUSIKA- JA KULTUURITEGELANE, MUUSIK, FESTIVALIDE JA KONVERENTSIDE

 ALGATAJA JA KORRALDAJA 


15.00 THOMAS MÜRK (SAKSAMAA) 

OOPERILAULJA, KIRJASTAJA, HELILOOJA,  MUUSIKA- JA KULTUURITEGELANE, MUUSIK


15.15 MARGUS KASEMAA (EESTI)

DIRIGENT, ÕPETAJA; FESTIVALI "MÜRTSUB PILL" ASUTAJA, ORGANISAATOR, KUNSTILINE JUHT;

EPÜ REPERTUAARITOIMKONNA JUHT;  TARTU PROMENAADIMUUSIKA "EMAJÕE SUVI"  ASUTAJA JA KUNSTILINE

JUHT; ANSMABLITE JA ORKESTRITE ASUTAJA, DIRIGENT, EESTVEDAJA, EESTI JA TARTU LAULUPIDUDE

PUHKPILLIORKETSRITE ÜLDJUHT


15.30    ESINEVAD MARGUS KASEMAA (EESTI) JA MEESKOND

LÕPPSÕNAD, KONVERENTSI JA FESTIVALI TUTVUSTAMINE