Reedel 04. augustil ja laupäeval 05. augustil  2017. aastal kell 12.00-20.00 toimub Tartus Küüni tänaval fotonäitus festivali  ajaloost. ja Tartu

kultuurihoone ajaloost. Meie ühingu eestvedamisel on Tartut külastanud ja siin esinenud üle saja puhkpilliorkestri, puhkpilliansambli või solisti.

Nüüd on see ilus ajalugu ja meenutagem siis olnut.  Suvemuusika ja festivalide jooksul on olnud palju ilusaid rahvusvahelise tasemega esinemisi.

Tartu Kultuurihoones tegutses 54 erinevat kultuurikoosseisu. Oli tants, teater erinevad orkestrid, mälumäng, fotokunst, ansamblid, tantsuõhtud,

suvised kultuuriüritused, festivalid, tähtpäevad ja laulupeod. Käesolev näitus ei ole teadustöö, vaid meenutus olnust - kirevast Tartu kultuurielust.

Näituse koostavad MTÜ Puhkpilliorkester Tartu muusikud, Tartu Kultuurihoone Sõprade Seltsing  ja meie tublid noored vabatahtlikud abilised.

Aastal 2014 avasime Tartu kultuuritegelaste ja kunagiste Tartu puhkpillijuhtide seinafotod Tartu kesklinnas kunagise Tartu Kultuurihoone seinal.

Seinafotod:

                            https://www.dropbox.com/s/82fd75l4zszsqah/aknad_trykkUUS_1470x2685mm.pdf?dl=0